Karnety Wiosna 2024

Zagwarantuj sobie miejsce na WSZYSTKICH meczach ligowych które odbędą się na stadionie przy JPII13 do końca sezonu 2023/2024. Wiosną do Łęcznej przyjadą Miedź Legnica, Bruk-Bet Termalica, czy Stal Rzeszów. Zapoznaj się z naszą ofertą karnetową i wybierz dla siebie to co najlepsze.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w Internecie w dniu 6 grudnia 2023. W kasach stadionu sprzedaż będzie prowadzona w lutym 2024 roku. Szczegółowy harmonogram sprzedaży podamy w późniejszym terminie. Uwaga: Karnety dystrybuowane na początku sezonu obowiązują również na mecze w rundzie wiosennej.

Płacisz z góry za sezon albo co miesiąc

Jeśli wolisz tradycyjny karnet możesz dokonać zakupu abonamentu uprawniającego do zobaczenia z trybun stadionu wszystkich spotkań sezonu 2023/24 z płatnością jednorazową za cały okres z góry. Cena wiosennych karnetów zaczyna się już od 69 zł (dla dzieci do 13 roku życia).

Warto jednak zdecydować się na karnet w subskrypcji, dzięki któremu w niewielkiej miesięcznej opłacie (już od 12,90 zł) wybrane przez Ciebie miejsce na stadionie będzie Twoje tak długo jak tylko zdecydujesz się je opłacać.

Minimalne zobowiązanie wynosi 3 miesiące. Po tym okresie możesz anulować subskrypcję lub też opłacać do momentu który uznasz za stosowny. Co najważniejsze – w tym modelu sprzedaży możesz kupić karnet w dowolnym momencie sezonu!

Jeśli lubisz mieć większą kontrolę nad swoim budżetem, cenisz niską cenę miesięczną, nie chcesz pamiętać o kolejnych płatnościach i konieczności przedłużenia karnetu na kolejną rundę czy sezon to ten model zakupu karnetu jest właśnie dla Ciebie!

Jakie korzyści daje mi posiadanie karnetu lub subskrypcji?

– Oszczędność nawet 20% w stosunku do zakupu pojedynczych biletów na każde spotkanie.

– Gwarancję Twojego miejsca na stadionie tak długo jak ważny jest Twój karnet lub subskrypcja.

– Możliwość zmiany miejsca na stadionie w tej samej strefie cenowej lub niższej.

– Pierwszeństwo zakupu biletów na mecze w Pucharze Polski w atrakcyjnej promocyjnej cenie.

– Możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży dla znajomych.

Zapisy na karnety dla pracowników, emerytów i rencistów LW Bogdanka SA rozpoczną się w przyszłym tygodniu. O szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie.