INEA, 1 Liga i Górnik zapraszają na esportowe Mikołajki w Łęcznej!

Mikołajki i EA SPORTS FC 24? Takie połączenie czeka na wszystkich uczestników imprezy “Mikołajki z Górnikiem” w Łęcznej, gdzie zawita także piłkarskie miasteczko INEA.

Już 6 grudnia odbędzie się kolejna edycja wydarzenia “Mikołajki z Górnikiem” w hali klubowej Górnika Łęczna. Od rana najmłodsi będą mogli rozegrać towarzyskie mecze w EA SPORTS FC 24 na stoisku INEA 1 Liga Games.

Po południu odbędzie się natomiast turniej e-sportowy, w którym do wygrania będą wyjątkowe nagrody: powerbanki, pad do PlayStation 5, gra EA SPORTS FC 24 oraz monitor dla najlepszego gracza tych rozgrywek. Zapisy do turnieju odbędą się na miejscu. Wszyscy uczestnicy, którzy nie mają ukończonych 16 lat, muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w turnieju.

Harmonogram stoiska INEA 1 Liga Games

9.00 – 13.30: free-to-play dla grup zorganizowanych ze szkół i przedszkoli

15.30 – 19.00: turniej e-sportowy z nagrodami oraz free-to-play

W ramach strefy 1 Ligi – oprócz stoiska gamingowego – znajdzie się także miasteczko INEA z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, m.in.: bramką celnościową, która pozwala sprawdzić precyzję strzałów, oraz bramką mierzącą szybkość strzału. Kibice będą mogli również spróbować swoich sił w  grze w piłkarzyki oraz pozwolić sobie na chwilę relaksu w fotobudce, dzięki której  ten wyjątkowy dzień zostanie z nimi na dłużej.

Impreza w Łęcznej to przedsmak emocji, które czekają nas od stycznia wraz ze startem profesjonalnych e-sportowych potyczek 1 Ligi – INEA 1 Liga Games. Wezmą w nich udział przedstawiciele wszystkich klubów drugiego szczebla rozgrywek. Rywalizacja toczyć się będzie wyłącznie w formule online, a więcej szczegółów już niedługo na kanałach 1 Ligi oraz jej klubów.