Archiwum

Wyniki meczów Akademii (3-4.11)

Komplet wyników, strzelcy oraz składy weekendowych spotkań naszej klubowej Akademii.

U-19: Hetman Zamość – Górnik Łęczna 2:2 (0:1)
Grober 6, Borcon 90

Górnik: Amermajster – Łysiak (60 Zdunek), Ogórek, Dziewulski, Tymosiak (81 Stankiewicz), Bronowicki, Kozyra, Grober, Rojek, Borcon, Cielebąk.

Trenerzy Sławomir Pogonowski, Mirosław Tarkowski

Przez 45 minut graliśmy całkiem niezły mecz i już po dziesięciu minutach mogliśmy prowadzić 3:0. Druga połowa była bardzo szarpana, a przeciwnik przejmował momentami inicjatywę. Szczęśliwie w doliczonym czasie gry udało się nam wyrównać po ładnej akcji całej drużyny i prostopadłym podaniu Kozyry do Borconia – podsumował mecz trener Mirosław Tarkowski.


U-15: Górnik Łęczna – BKS Lublin 2:2 pd. k. 6:5

Więcej o meczu ->>


U-14: Górnik Łęczna – Lublinianka 1:1

Górnik: Wójtowicz – Dylewski, Mazurkiewicz, Radko, Żmuda, Kudła, Pleskot, Kowalski, Grel, Popielec, Paź, oraz Bałaszek, Matysiak, Olejnik, Suryś.

Trenerzy Daniel Onszyko, Łukasz Polikowski


U-12: Górnik III Łęczna – Hetman Gołąb 4:1
Ziółkowski 8, Orysz 13, Molenda 19, Mińczuk 28

Górnik: Kulas – Kacper, Wójcik, Skoczylas, Pawłowski, Wójcik, Molenda, Orysz, Ptasiński, Ziółkowski oraz Bednarczyk, Mińczuk, Gumieniuk, Głowieńka, Piłat, Ciężki.

Trener Karol Wiech

Mecz od samego początku ułożył się dla nas pomyślnie po przez szybko strzeloną bramkę, co pozwoliło nam kontrolować przebieg zmagań na boisku. Następnie nasza przewaga cały czas rosła i po pierwszej połowie prowadziliśmy 4:0. Druga odsłona meczu była bardziej wyrównana, niefortunnie stracona bramka wkradła nerwowość w nasze poczynania ale cały czas stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje i tylko przez naszą nieskuteczność nie udało się nic więcej strzelić . Podsumowując był to kolejny dobry mecz w wykonaniu moich podopiecznych i kończymy tą rundę w dobrach nastrojach – ocenił spotkanie trener Karol Wiech.


U-12: Górnik Łęczna – Puławiak Puławy 3:0
Kulka-Dembowski (dwie), Bajus

Górnik: Niewiadomski – Bajus, Kuca, Padtusiak, Słomka, Iwanek, Wójtowicz, Franczak, Kulka-Dembowski oraz Wieckowski, Zabłotny, Stefaniak, Bojczuk, Wyka, Antonczak.

Trener Damian Farotimi


U-11: Górnik II Łęczna – Vrotcovia Lublin 6:2
Denka (trzy), Kałużny, Stachorzecki, Dąber

Górnik: Kłoda – Suryś, Wasilewicz, Melchior, Grela, Kałużny, Bednaruk, Lewandowski, Stachorzecki, Dąber, Liborski, Denka

Trenerzy Piotr Gałat, Antoni Mietelski