Pierwsza drużyna

[WIDEO] Damian Gąska: Nasza gra wyglądała pozytywnie

Górnik Łęczna wygrywa swój pierwszy sparing. Przeciwnikiem Zielono-Czarnych był Radomiak Radom, który został pokonany 1-0 po bramce Rubena Lobato.

W pierwszej połowie Radomiak grał młodymi, testowanymi zawodnikami, ale myślę, że nasza gra wyglądała pozytywnie, mieliśmy swoje sytuacje, fajnie graliśmy piłką. Udało nam się zdobyć bramkę, szkoda niewykorzystanego karnego, ale wygraliśmy 1-0. W drugiej połowie było u nas trochę więcej zmian. W Radomiaku wszedł pierwszy skład, jednak u nas młode chłopaki naprawdę sobie fajnie poradzili. Chwała im za to, utrzymali wynik do końca i cieszymy się z wygranej, bo po to gramy, by wygrywać każdy mecz. Wróciliśmy do treningów po dłuższej przerwie. Na początku mieliśmy testy wytrzymałościowe, szybkościowe i siłowe. Dużo ciężkiej pracy przed nami i mam nadzieję, że przełoży się to na punkty w lidze – podsumowuje Damian Gąska