Pierwsza drużyna

[WIDEO] Adrian Kostrzewski: Cieszy fakt, że zagraliśmy na zero z tyłu

Górnicy pokonali 1-0 Radomiak Radom w sparingu kończącym pierwszy tydzień przygotowań. Po meczu o komentarz poprosiliśmy Adriana Kostrzewskiego.

Pierwszy mecz kontrolny za nami, z dosyć dobrym rywalem, Radomiakiem. Na pierwszą połowę wyszliśmy dosyć optymalnym składem, wydaje mi się, że najmocniejszym na ten moment. Mieliśmy założenia, czy to przy stałych fragmentach, czy przy rozgrywaniu piłki. Stworzyliśmy sobie parę sytuacji, niestety nie wykorzystaliśmy karnego, ale do przerwy wygrywaliśmy 1-0 i bardzo to cieszy, tak jak to, że zagraliśmy na zero z tyłu. Drugą połowę również zagraliśmy całkiem dobrze. Nasza młodzież dostała sporo szansy wykazania się. Mecz kończymy z pozytywnym wynikiem. Za nami pierwszy tydzień przygotowań, który był buforowy. Mieliśmy testy siłowe, szybkościowe, wprowadzenie do treningów. Od poniedziałku czeka nas solidna robota, po dwa treningu, na boisku i na siłowni – powiedział Adrian Kostrzewski