Raport wypożyczonych: Zwycięstwo Pruchnika i karny Szysza

W miniony weekend grali także nasi zawodnicy, którzy przebywają na wypożyczeniach. Na pierwszoligowym froncie Radosław Pruchnik cieszył się z trzech punktów, a Łukasz Bogusławski  mierzył się w sparingu z Legią Warszawa. W trzeciej lidze kolejny występ zaliczył Patryk Szysz, który wywalczył rzut karny dla Motoru. Natomiast Hubert Kotowicz mógł cieszyć się z wysokiego zwycięstwa w barwach Chełmianki, a Patryk Rojek z trzech punktów Tomasovii.

Radosław Pruchnik (GKS Tychy – Nice 1 liga) – 90 minut w meczu z Drutex-Bytovia
GKS Tychy – Drutex-Bytovia 1:0

Radek Pruchnik zaliczył 90 minut w meczu 23 kolejki Nice 1 Ligi. GKS Tychy prowadzony przez Jurija Szatałowa wygrał z Radkiem w składzie z Drutex-Bytovią 1:0.

Łukasz Bogusławski (Zagłębie Sosnowiec – Nice 1 liga) – 45 minut w sparingu z Legią Warszawa
Zagłębie Sosnowiec – Legia Warszawa 1:2 (1:1)

Planowany mecz Zagłębia z Górnikiem Zabrze został przełożony z powodu powołań graczy z Sosnowca do reprezentacji narodowych. Przy okazji zgrupowania Legii w Sosnowcu rozegrano mecz sparingowy, w którym Łukasz Bogusławski zagrał 45 minut.

Patryk Szysz (Motor Lublin – 3 liga) – 45 minut z meczu ze Spartakusem Daleszyce
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin 1:2 (1:1)

Patryk Szysz zaliczył 45 minut w spotkaniu 21 kolejki III ligi. W 13 minucie Patryk wbiegł w pole karne i został powalony przez bramkarza gospodarzy. Sędzia odgwizdał dla Motoru rzut karny, po którym bramkę zdobył Artur Gieraga.

Slaven Jurisa (Motor Lublin – 3. liga) – wszedł w 90 minucie meczu ze Spartakusem Daleszyce

Slaven wszedł w samej końcówce meczu ze Spartakusem Daleszyce i zmienił Pawła Kaczmarka.

Hubert Kotowicz (Chełmianka Chełm – 4. liga) 16 minut w meczu z Unią Hrubieszów

Chełmianka – Unia Hrubieszów 5:0 (4:0)

Hubert Kotowicz pojawił się na boisku w 74 minucie meczu Chełmianki z Unią Hrubieszów i cieszył się razem z kolegami z wysokiego zwycięstwa 5:0.

Patryk Rojek (Tomasovia Tomaszów Lubelski – 4.liga) – 90 minut w meczu z Hetmanem Zamość

Hetman Zamość – Tomasovia 1:2 (1:1)

Patryk zaliczył pełny występ w wygranym spotkaniu Tomasovii z Hetmanem Zamość.