LMJM: Górnik Łęczna – Karpaty Krosno 2:0

W trzeciej kolejce Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych (grupa D) nasi zawodnicy wygrali z Karpatami Krosno 2:0 po bramkach Karola Turka i Przemysława Skałeckiego.

Spotkanie było bardzo emocjonujące. W 14 minucie Mateusz Pliszka obronił rzut karny. Od 30 minuty graliśmy w przewadze jednego zawodnika, ponieważ gracz Karpat został ukarany czerwoną kartką. Natomiast w 44 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Skałecki.

Po tym zwycięstwie zespół trenera Sławomira Pogonowskiego dalej przewodzi tabeli grupy D LMJM z dorobkiem 9 punktów. Kolejne spotkanie juniorzy zagrają z KKP Koroną Kielce. Mecz odbędzie się w sobotę 8 kwietnia o godzinie 16:00 w Łęcznej.

Górnik Łęczna – Karpaty Krosno 2:0
Bramki: Karol Turek 22′, Przemysław Skałecki 74′

Górnik: Mateusz Pliszka – Jakub Rojek, Jakub Jaroszyński, Filip Ogórek, Karol Turek (75′ Kacper Tymosiak), Damian Dziewulski (65′ Jakub Zdunek), Przemysław Skałecki, Karol Struski, Dawid Borcon,Edwin Rachoń (78′ Szymon Kociuba), Łukasz Najda

Żółte kartki: Mateusz Pliszka