Drużyny młodzieżowe

IV liga: Porażka po dobrej grze

Bramka w doliczonym czasie gry zdecydowała o porażce rezerw Górnika Łęczna 1:2. Młodzi Górnicy do 80 minuty prowadzili z Lutnią Piszczac 1:0.

Mogę być bardzo zadowolony z gry mojego zespołu w pierwszej połowie, kiedy zdecydowanie przeważaliśmy w grze i kilkukrotnie zagroziliśmy bramce gości. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy zdobyliśmy gola jednak trzeba przyznać, że zapracowaliśmy na niego swoją dobrą postawą – powiedział trener Sławomir Pogonowski.

Druga połowa była bardzo ciekawa i jednocześnie dramatyczna. Tuż po jej rozpoczęciu fatalna strata piłki dała karnego rywalom, jednak zawodnik Lutni uderzył w poprzeczkę. My mieliśmy „setkę „ Obroślaka , Pułajdowicza i słupek tegoż drugiego, ale bez efektu bramkowego. W piłkarskim żargonie króluje powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w naszym przypadku, goście doprowadzili do remisu. My znowu w samej końcówce mogliśmy przeważyć o wygranej (karny na wprowadzonym do gry P. Perdunie), jednak P. Świeca huknął w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry po kolejnej, fatalnej stracie piłki, straciliśmy decydującego o porażce gola – dodał Pogonowski.

Górnik II Łęczna – Lutnia Piszczac 1:2 (1:0)
Kamil Duda 45 – Piotr Bołtowicz 81, 90

Górnik II: Belka – Tomasiak, Sobiesiak, Duda (77 Masztaleruk), Kocyła, Cielebąk, Iwańczuk, Obroślak (80 Perdun), Zdunek, Pułajdowicz, Świeca.

Żółte kartki: Sobiesiak, Duda, Iwańczuk, Cielebąk – Kurowski, Hawryluk, Korol, Konaszewski.