Drużyny młodzieżowe

hummel IV liga: Grom Różaniec – Górnik II 1-1

W spotkaniu 3 kolejki drugiej rundy hummel IV ligi rezerwy Górnika Łęczna zremisowały na wyjeździe z Gromem Różaniec 1-1.

Już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić kilkoma bramkami i być może przesądzić o zwycięstwie w tym meczu. Najpierw indywidualną akcję przeprowadził Michał Szałachowski, strzelając w słupek. W 11 minucie objęliśmy prowadzenie po ładnej akcji skrzydłem Kocyły, a jego dokładną wrzutkę  w pole karne wykończył uderzeniem głową  Marcel Obroślak. Kilka minut później Piotr Świeca wyszedł na idealną pozycję sam na sam z bramkarzem, ale trafił w golkipera gospodarzy – podsumował pierwszą część meczu opiekun zespołu rezerw Sławomir Pogonowski.

W drugiej połowie zagraliśmy słabiej, oddając pole gry miejscowym, jednak znowu mieliśmy swoje sytuacje. Gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry, po ładnej, indywidualnej akcji jednego z graczy miejscowych – zakończył Pogonowski.

Grom Różaniec – Górnik II Łęczna 1-1 (0-1)
Bramka: Marcel Obroślak

Górnik: Kostrzewski – Tomasiak, Zagórski, Masztaleruk, Kocyła, Świeca, Bujak, Kucybała, Szałachowski (46 Perdun), Obroślak, Fiedeń

Żółte kartki: Zagórski, Świeca, Fiedeń, Perdun