Górnik Łęczna – Wisła Puławy 1:1 (1:0)

W trzecim meczu kontrolnym zimowego okresu przygotowawczego Górnik Łęczna zremisował z Wisłą Puławy 1:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił z rzutu karnego Vojo Ubiparip.

Bramki: Vojo Ubiparip 21’k – Piotr Darmochwał 47′

Górnik Łęczna:
(I połowa) Dawid Smug – Grzegorz Piesio, Radosław Pruchnik, Łukasz Bogusławski, Dariusz Jarecki – Przemysław Pitry, Dragomir Vukobratović, Krzysztof Danielewicz, Adam Dźwigała, Nika Dzalamidze – Vojo Ubiparip.
(II połowa) Wojciech Małecki – Paweł Sasin, Maciej Szmatiuk, Aleksander Komor, Leândro – Grzegorz Bonin, Łukasz Tymiński, Szymon Drewniak, Javi Hernández, Piotr Grzelczak – Bartosz Śpiączka.

Wisła Puławy: Nazar Peńkoweć – Fabian Hiszpański, Klimas Gusočenko, zawodnik testowany, Iwan Łytwyniuk – Jakub Smektała, Arkadiusz Maksymiuk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Sylwester Patejuk – Konrad Nowak.
Ponadto grali: Andrzej Witan, Łukasz Turzyniecki, Mateusz Pielach, Tomasz Sedlewski, Dawid Pożak, Konrad Szczutka, Piotr Darmochwał, Adam Patora