Gąska: graliśmy to co chcieliśmy

Dwie asysty Damiana Gąski, który rozpoczął mecz w Opolu w wyjściowej jedenastce korzystając z absencji Ilkaya Durmusa. – Zagraliśmy dobre spotkanie, graliśmy to co chcieliśmy – podsumował mecz z Odrą pomocnik Zielono-Czarnych.

Na pewno pierwsze 10 minut Odra trochę nas przycisnęła. Na szczęście później przejęliśmy kontrolę nad meczem. Strzeliliśmy bramkę na 1-0 i później kolejne szybkie bramki co myślę, że ustawiło nam mecz. Zagraliśmy dobre spotkanie, graliśmy to co chcieliśmy. Cieszą nas te trzy punkty – powiedział po wygranym 3-0 meczu w Opolu Damian Gąska.

W 38. minucie po dośrodkowaniu Damiana Gąski bardzo niefortunną interwencję zanotował Tomas Mikinić, pokonując własnego golkipera.

Najbardziej cieszą punkty dla drużyny i moje dwie asysty. Ciesze się, że mogłem pomóc drużynie. Czekamy teraz już na kolejny mecz z Polonia Warszawa. Chcemy wygrywać w każdym meczu. Po to gramy w piłkę. Nie zawsze to się udaje. W ostatnim czasie zdobyliśmy tych punktów trochę mniej ale wierzę w to bardzo że z Polonią również powalczymy o komplet punktów – zakończył Gąska.