Archiwum

Akademia: Wyniki 13.04

Kolejna seria gier za drużynami naszej Akademii Piłki. Prezentujemy wyniki z czwartku 13 kwietnia.

Lubelska Liga Młodzików Młodszych
Trener Piotr Gałat
Górnik Łęczna – Motor Lublin 2:0
Bramki: Sebastian Tryk, Hubert Kocot
Skład: Patryk Lamut, Bartłomiej Radko, Jakub Pawęski, Błażej Gański, Seweryn Kowal, Norbert Łysiak, Hubert Kocot, Antoni Dylewski, Szymon Franczak, Sebastian Tryk, Kacper Białasz, Kacper Pleskot, Jan Grzesiak, Marcel Lewkowicz, Marcin Kwasowiec
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
Trener Maciej Grzywa
Orlęta Łuków – Górnik Łęczna 3:2
Bramki: 
Adrian Szczerba 67′, Adam Kędzierski 90′

Skład: Paweł Dejko – Arkadiusz Sas (64′ Adrian Gwóźdź), Ignacy Brzozowski, Bartłomiej Sieńko, Karol Kawalerski (46′ Piotr Świeca) – Jakub Ptak, Wojciech Kozyra, Adrian Szczerba, Marcin Marcinek (46′ Filip Kaczorowski) – Adam Kędzierski, Patryk Pakuła

 

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych
Trener Sławomir Pogonowski
Stal Mielec – Górnik Łęczna 3:1
Bramki: Piotr Goliasz 34′, 36′, Oskar Mazur 72′Edwin Rachoń 55′
Górnik: Mateusz Pliszka – Jakub Rojek, Jakub Jaroszyński, Filip Ogórek, Karol Turek, Damian Dziewulski (65′ Jakub Zdunek), Przemysław Skałecki, Karol Struski, Dawid Borcon (65′ Rafał Bronowicki), Edwin Rachoń, Łukasz Najda
Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych
Trenerzy M.Tarkowski/ M. Lato
Orlęta Łuków – Górnik Łęczna 0:2
Bramki:
Oliwier Drobik 37′,65′
Skład:
Przemysław Pęksa, Marcin Perdun, Jakub Bojanowski, Filip Kuśmirzak, Miłosz Sztachański, Jakub Wawrzusiszyn, Mateusz Pastuszak, Mateusz Kaczanowski, Patryk Tomasiak, Jakub Niedziela, Jakub Cielebąk, Piotr Panecki, Oliwier Drobik, Jakub Kobylarz, Cezary Zdunek, Jakub Ksiądz, Mateusz Mucha, Artur Mazurek
Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych
Trenerzy P. Błaziak / M. Lato
Orlęta Łuków – Górnik Łęczna 4:2
Bramki: Kacper Brzyski, Jan Klimczak
Skład: Wiktor Iskra, Mateusz Zabłotny, Dominik Marczuk, Marcel Sobiesiak, Miłosz Pełczyński, Kacper Kocyla, Jakub Chyrchel, Adrian Kucybała, Maciej Izdebski, Antoni Falkowski, Jakub Sowa, Tymoteusz Lato, Kacper Brzyski, Paweł Perdun, Bartłomiej Fiedeń, Jan Klimczak, Jakub Kociuba
Wojewódzka Liga Młodzików Starszych
Trenerzy J. Tymosiak / P. Kawalec

Motor Lublin – Górnik Łęczna 6:0
Skład:
Samuel Przystupa – Sebastian Kowal, Dawid Jawidzyk, Kamil Duda, Jakub  Jasik, Mikołaj Szczerba, Jakub Choduń, Gabriel Jankowski, Piotr Płoch, Jakub Sowa, Sebastian Paszkowski, Dominik Rabczewski

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych
Trenerzy D. Rusek / P. Kawalec
Motor Lublin – Górnik Łęczna 1:3
Bramki: Dawid Tkacz, Szymon Zabłotny, Bartłomiej Radko

Skład: Oliwier Wójtowicz, Oskar Szabała, Sebastian Bałaszek, Bartłomiej Kowalski, Norbert Kudła, Marek Wiktor, Kamil Matysiak, Kacper Mazurkiewicz, Cyprian Popielec , Bartłomiej Radko, Maks Suryś, Dawid Tkacz, Kacper Wilkowicz, Szymon Zabłotny, Mateusz Blacha, Jakub Rzeszutek