Adam Bodzak Mistrzem województwa w badmintonie

Adam Bodzak z sekcji Badmintona Akademii Sportu Górnika Łęczna został Mistrzem Województwa Lubelskiego Młodzików w Badmintonie.

W turnieju, który 9 listopada odbył się w Ludwinie nasz zawodnik wygrał wszystkie pojedynki eliminacyjne 2:0. W finale takim samym rezultatem pokonał swoje partnera deblowego Łukasza Woźniaka (UKS KIKO Zamość). W grze podwójnej Adam z Łukaszem pewnie pokonali wszystkich swoich rywali zdobywając pierwsze miejsce.

Na mistrzostwach dobrze wypadły dwie kolejne zawodniczki Górnika. Oliwia Haładus zdobyła 9 miejsce, a Milena Baryła 10 w grze pojedynczej.

Już niedługo bo w dniach 22 – 25 listopada w Sianowie odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie gdzie Adam Bodzak będzie reprezentował nasz klub.