Wyniki meczów Akademii (28-29.08)

We wtorek i środę swoje mecze rozgrywały zespoły naszej Akademii. Komplet wyników znajdziecie poniżej.

U-19: Tomasovia Tomaszów Lub. – Górnik Łęczna 0:2 (0:2)
Bramki:
Marcinek 26, 32

Górnik: Pęksa – Obuchowski (65 Kuter), Ogórek, Bronowicki, Łysiak, Marcinek (70 Szczepanik), Dziewulski, Borcon, Grober (55 Kociuba), Cielebąk (89 Pawlak), Stankiewicz.

Trenerzy: Sławomir Pogonowski, Mirosław Tarkowski.

Zwycięstwo w dzisiejszym meczu cieszy z dwóch powodów. Po pierwsze graliśmy na trudnym terenie mistrza województwa z poprzedniego sezonu, a po drugie już drugi mecz z rzędu nie straciliśmy gola. Poprawiliśmy w końcu jakość naszej gry i zagraliśmy z większym “zębem” niż w poprzednich spotkaniach. To co dziś zawiodło to skuteczność. Wynik mógł być dużo wyższy bo nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych i dwóch “setek” – podsumował mecz trener Sławomir Pogonowski.

U-17: Tomasovia Tomaszów Lub. – Górnik Łęczna 1:0

Górnik: Zabłotny – Izdebski, Kocyła (65 Mołodecki), Pełczyński, Lipski, Wroński (51 Sowa), Kociuba (47 Lato), Fiedeń (64 Chyrchel), Brzyski (60 Korona), Kucybała, Pułajdowicz.

Trenerzy: Robert Makarewicz, Karol Bujak.

U-13: Gaudium Zamość – Górnik Łęczna 1:0

Górnik: Białasz – Gański, Grzesiak, Kocot, Kraska, Lamut, Liborski, Madej, Rzeszutek, Sitarczuk, Tryk, Kutrzepa, Jańczuk.

Trenerzy: Paulina Kawalec, Wojciech Łuczak.

Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Już po 20 min przegrywaliśmy 1:0. Do naszej gry miałam wiele uwag. Przerwa dobrze nam zrobiła i drużyna od początku II połowy przeważała. Stwarzaliśmy sporo sytuacji, ale nic nie chciało wpaść. Niestety wynik spotkania się nie zmienił i zakończyło się 1:0. Teraz przygotowujemy się do sobotniego meczu z Jedynką Krasnystaw – oceniła mecz trener Paulina Kawalec.

U-11: Frassati Fajsławice – Górnik II Łęczna 3:3