Wyniki meczów Akademii (1-2.09)

Wysokie zwycięstwa odnotowali nasi juniorzy w miniony weekend. Komplet wyników wszystkich naszych zespołów znajdziecie poniżej.

U-19: Górnik Łęczna – Sygnał Lublin 8:1
Bramki: Jaroszyński 2, Szczepanik 15, Kozyra 28 (k), Ogórek 40, Marcinek 50, Boron 57, Obuchowski 77, Cielebąk 90

Górnik: Pęksa (65 Perdun) – Łysiak (70 Kuter), Bronowicki, Ogórek, Jaroszyński (46 Tymosiak), Dziewulski (70 Obuchowski), Marcinek (55 Stankiewicz), Kozyra (55 Kociuba), Borcoń, Cielebąk, Szczerpanik.

Trenerzy Sławomir Pogonowski, Mirosław Tarkowski.

U-17: Górnik Łęczna – Sygnał Lublin 5:0 (2:0)
Bramki: Lipski 13, Kociuba 18, Pełczyński 60, Brzyski 71, Sowa 74

Górnik: Zabłotny (49 Szewczak), Kucybała (60 Korona), Izdebski, Pełczyński, Kocyła, Kociuba (52 Falkowski), Pułajdowicz (60 Mołodecki), Brzyski, Wroński (41 Lato), Lipski (52 Sowa), Fiedeń (64 Iskra).

Trenerzy Robert Makareiwcz, Karol Bujak.

Zmierzyliśmy się z bardzo mocnym fizycznie przeciwnikiem. Spodziewaliśmy się tego i w pierwszej połowie prezentowaliśmy się bardzo mądrze taktycznie stwarzając kilka doskonałych sytuacji bramkowych.

– Po przerwie gdy prowadziliśmy już 2:0 nasza gra nie wyglądała już tak dobrze i to przeciwnik przejął inicjatywę. Udało nam się jednak strzelić kolejną bramkę i ostatnie minuty meczu to już nasza totalna przewaga, którą udało się udokumentować kolejnymi bramkami i wypunktować przeciwników. Wpływ na wynik miały również przeprowadzone w drugiej połowie meczu liczne zmiany – ocenił mecz Karol Bujak, asystent trenera Makarewicza.

U-15: Motor Lublin – Górnik Łęczna 0:3
Bramki: Chodun, Szczerba, Duda

Górnik: Paszkowski, Duda, Jawidzyk, Perdun, Chodun, Romańczuk, Romańczuk, Matysiak, Bałaszek, Tkacz, Zabłotny oraz Latała, Czupryn, Pogonowski, Kowal Płoch, Szczerba.

Trenerzy Daniel Rusek, Krzysztof Bodziak.

W dniu dzisiejszy poprzeczka przed moim zespołem została zawieszona wyżej. Dobra organizacja w grze gospodarzy zmusiła nas do szybkiej reakcji. Dzięki szybszej grze pod bramką przeciwników znajdujemy drogę do bramki wychodzą na prowadzenie jeszcze przed przerwą. Po wznowieniu drugiej połowy dokładamy druga bramkę i w pełni kontrolujemy przebieg spotkania ustalając wynik przed zakończeniem meczu – podsumował mecz trener Daniel Rusek.

U-14: Motor Lublin – Górnik Łęczna 7:0

Górnik: Wójtowicz, Dylewski, Suryś, Kudła, Kowalski, Pleskot, Paź, Grela, Blacha, Wilkowicz, oraz Popielec, Radko, Czarnecki, Osowski, Prokop, Żmuda.

Trener Daniel Onyszko, Łukasz Polikowski.

U-13: Jedynka Krasnystaw – Górnik Łęczna 1:0

Górnik: Madej, Rzeszutek, Pavli, Żukowski, Grzesiak, Kraska, Adamczyk, Sitarczuk, Kutrzepa, oraz Lamut, Gański, Białasz, Jańczuk, Tryk.

Trener Paulina Kawalec, Michał Łuczak

Moi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie, przeważając prawie przez cały mecz. Jak widać po wyniku końcowym nie padło wiele bramek, ale oba zespoły stworzyły wiele sytuacji bramkowych i ciekawych akcji. Niestety mecz wygrywa ten który strzeli o jedną bramkę więcej od rywali, a to tego dnia udało się Jedynce Krasnystaw. Gratuluję rywalom wygranej – powiedziała po meczu Paulina Kawalec, opiekun zespołu.

U-12: Jedynka Krasnystaw – Górnik Łęczna 0:3
Bramki: Grab 25, Korzeniowski 41, Fryt 56

Górnik: Niewiadomski – Antończak, Stefaniak, Fryt, Wyka, Grab, Iwanek, Pastusiak, Bajus oraz, Wójtowicz, Kulka-Dembowski, Zabłotny, Kuca.