Uczennica SMS-u z debiutem w pierwszym zespole Mistrzyń Polski

16-letnia Monika Walaszek, uczennica 1 klasy liceum klubowego SMS-u zadebiutowała dziś w pierwszym zespole Mistrzyń Polski.

Górniczki pokonały AZS UJ Kraków 2:1 i awansowały do półfinału Pucharu Polski. Walaszek rozegrała pełne 90 minut. Piłkarki Górnika w tegorocznych rozgrywkach bronią zdobytego przed rokiem w Łodzi Pucharu Polski.

-Spotkanie było intensywne. Agresywnie grałyśmy w II połowie i starłyśmy dogonić wynik. Jestem szczęśliwa że nam się to udało – powiedziała Monika Walaszek po debiutanckim spotkaniu w pierwszym zespole.

-Strata bramki to mój błąd, ale trzeba było grać dalej. Cieszę się, że dziewczyny strzeliły o jedną bramkę więcej i to Górnik będzie grał dalej w Pucharze Polski – dodała.

GKS Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków 2:1 (0:1)