Pierwsza drużyna Wideo

Śpiączka: druga połowa to nasza dominacja

Bartosz Śpiączka zanotował trafienie w meczu przeciwko Sandecji Nowy Sącz. Zielono-Czarni wygrali 3:0.

Pierwsze minuty to przewaga Sandecji. Wysoko na nas usiedli. Z czasem przeszliśmy do naszych kontr. Udało się strzelić bramkę. Druga połowa to już nasza dominacja. Druga, trzecia bramka i było po meczu. Mieliśmy, w tym ja, sytuacje na podwyższenie. Cieszy to zwycięstwo i przygotowujemy się na mecz z GKS-em Tychy.

To trenerzy są od ocen indywidulanych. Cieszy mnie ta bramka, bo wcześniej brakowało skuteczności, ale najważniejsze jest to, że drużyna dobrze zagrała. To jeszcze nie awans, to dopiero baraże.

Na pewno to zwycięstwo podbuduje morale przed barażami. Nie sięgamy głową do dwóch spotkań. Skupiamy się najpierw na tym pierwszym meczu, który już w środę. Jedziemy do Tychów, wiem, że to jest ciężki teren. Musimy się zrehabilitować i skupić na tym spotkaniu.