Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna 1:1

W sobotnim sparingu Górnik Łęczna zremisował z Pogonią Siedlce 1:1, a bramkę dla naszego zespołu strzelił w 15 minucie Przemysław Pitry. Wyrównującego gola dla gospodarzy zdobył w 49 minucie Konrad Wrzesiński.

W barwach naszego zespołu wystąpił wracający po urazie Szymon Drewniak.  Nasi zawodnicy w niedzielę będą odpoczywali, a w poniedziałek spotkają się na treningu w Łęcznej.

Bramki: Konrad Wrzesiński 49′ – Przemysław Pitry 15′

Pogoń: Rafał Misztal (46′ Przemysław Frąckowiak) –Tomasz  Lewandowski (81′ Paweł Łydkowski), Arkadiusz Jędrych (61′ Sebastian Krawczyk), Michał Panufnik (46′ Mateusz Żytko), Łukasz Wójcik (46′ Jakub Szrek) – Konrad Wrzesiński (55′ Michał Bajdur), Piotr Mroziński (46′ Daniel Chyła), Marcin Paczkowski (70′ Daniel Dybiec), Piotr Krawczyk (70′ Dominik Barciak), Eusebio Bancessi (55′ Damian Świerblewski) – Dariusz Zjawiński (61′ Piotr Kurbiel)

Górnik: Wojciech Małecki – Gabriel Matei (61′ Dariusz Jarecki), Gerson (61′ Aleksander Komor), Przemysław Pitry, Leandro( 46′ Stefan Askovski) – Grzegorz Bonin (46′ Grzegorz Piesio), Josimar Atoche, Szymon Drewniak (67′ Dragomir Vukobratović), Javi Hernandez (61′ Krzysztof Danielewicz), Nika Dzalamidze (46′ Piotr Grzelczak) – Bartosz Śpiączka (46′ Vojo Ubiparip)

Sędziował: Krzysztof Borkowski (Siedlce).