P. Starzyński: trzeba patrzeć w przyszłość i skupić się na kolejnym meczu

W dzisiejszym spotkaniu z Miedzią Legnica w Zielono-Czarnych barwach zadebiutował Piotr Starzyński. 19-latek wypożyczony z Wisły Kraków rozegrał 67 minut.

Powróciłem na boisko do gry po kontuzji. Zawsze mogło być lepiej bo mogłem coś strzelić i asystować ale myślę ze to było dobre spotkanie w moim wykonaniu. Trzeba iść do przodu i patrzeć w przyszłość – powiedział na gorąco po meczu Starzyński.

To był ciężki i wyrównany mecz. Przyjechaliśmy tu zwyciężyć niestety znowu się nam to nie udało. Musimy wciąż pracować nad tym pierwszym zwycięstwiem w lidze – ocenił spotkanie pomocnik Górnika. – Szkoda, że znowu nie strzeliliśmy bramki pomimo że mieliśmy w dzisiejszym meczu kilka sytuacji. Musimy pracować patrzeć w przyszłość i skupić się już an meczu z Chrobrym Głogów – dodał Starzyński.

Trener Ireneusz Mamrot odniósł się na pomeczowej konferencji prasowej do debiutanckiego występu Starzyńskiego. – Jeśli mam być szczery to wydaje mi się, że w pierwszej połowie Piotrek był niewidoczny, ale w drugiej zaczął być w końcu aktywny. Wiedziałem, że nie będzie gotowy na cały mecz stąd ta zmiana w 67 minucie. W drugiej połowie zdecydowanie się rozkręcił i myślę, że będziemy mieli z tego zawodnika dużo korzyści – powiedział trener.