Drużyny młodzieżowe

IV liga: Huragan – Górnik II 1:0

W spotkaniu 19 kolejki IV ligi lubelskiej grupa I rezerwy Górnika przegrały z liderem tabeli 0:1. Decydująca o wyniku spotkania bramka padła w 82 minucie spotkania.

Mimo tego, że graliśmy z liderem tabeli w dodatku na jego boisku to pojechaliśmy walczyć o komplet punktów. Wydaje mi się, że z przebiegu meczu najsprawiedliwszym wynikiem powinien być remis. Oba zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych okazji strzeleckich jednak to gospodarze cieszyli się ze zdobycia bramki – podsumował mecz trener rezerw Sławomir Pogonowski.

Gol dla Huragana padł w 82 minucie meczu po dość sportym zamieszaniu pod naszą bramką. Chociaż po raz kolejny nie odbieraliśmy poziomiem gry od rywali, to nie jestem zadowolony z naszej gry. Za dużo było w niej egoizmu, własnych strat piłki i nieprzemyślanych decyzji, a zdecydowanie za mało konkretów – zakończył Pogonowski.

Zespół prowadzony przed Sławomira Pogonowskiego czeka jeszcze jedno zaległe spotkania z Lutnią Piszczac. Mecz odbędzie się w sobotę 28 listopada o godzinie 13.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Górnik II Łęczna 1:0 (0:0)

Górnik: Rojek – Tomasiak, Sobiesiak, Zagórski, Masztaleruk (46 Duda), Cielebąk, Kucybała, Iwańczuk (82 Pułajdowicz_, Zdunek (60 Perdun), Kocyła (74 Szałachowski), Świeca (68 Lipski)