Historia spotkań ze Zniczem Pruszków

Górnik mierzył się ze Zniczem do tej pory 4 razy. Obie drużyny w bezpośrednich pojedynkach zaliczyły dwa zwycięstwa. Bilans bramkowy wynosi 6-6.

Ostatnie zwycięstwo Górnika nad Zniczem w Łęcznej miało miejsce 27 września 2009 roku. Początek spotkania należał do gości z Pruszkowa, potwierdzeniem tego jest trafienie z 8. minuty Kaczmarka. Do przerwy Znicz miał wiele okazji do podwyższenia rezultatu, ale między słupkami świetnie spisywał się Jakub Wierzchowski.

W drugiej połowie mogliśmy oglądać całkiem odmieniony Górnik. Najpierw do wyrównania wyniku, po podaniu Sławomira Nazaruka, doprowadził Prejuce Nakoulma. Chwilę później asystent przy pierwszej bramce sam zaliczył trafienie, dzięki któremu po tym spotkaniu Górnik mógł dopisać sobie 3 punkty w tabeli.