Górnik po mojemu czyli oferta biletowa na sezon 2022/23

O tym jak oglądasz mecze Górnika na stadionie decydujesz sam. Pojedyncze bilety, wspólne wypady – bo raźniej, karnet na rundę, lub miesięczna subskrypcja. Ty decydujesz! To Górnik po Twojemu. Poznaj nasza nową ofertę biletową, która dostępna będzie już od 13 lipca!

Chodzisz na mecze od czasu do czasu? Zdecydowanie pora to zmienić (zobacz niżej naszą ofertę karnetów i subskrypcji) ale jeśli wolisz pozostać przy takiej formie oglądania Górników w akcji to warto poznać naszą ofertę biletową. Nowością w porównaniu do poprzedniego sezonu są bilety ulgowe, które przysługują wszystkim osobom do 18. roku życia. Dla dzieci do lat 7 przygotowaliśmy również bilety dziecięce.

Ceny biletów w porównaniu do poprzedniego sezonu nie uległy zmianie. Możesz je jednak zdobyć w niższej cenie. Co musisz zrobić? Kup bilet w pierwszych 48 godzinach sprzedaży a zyskasz aż 20% rabatu. Tyle samo upustu czeka Cię, gdy zechcesz razem z nami być nieco eko i zrezygnujesz z drukowania biletu. Możesz pokazać go na telefonie, założyć wirtualną Kartę Kibica lub zakupić jej tradycyjną plastikową wersję (opcja dostępna od sierpnia).

Nie od dziś wiadomo, że razem raźniej. Również na trybunach stadionu przy Al. Jana Pawła II 13. Brejdaki po szalu i Górnicza rodzina to oferty które zostają razem z nami również na sezon 2022/23. Jeśli zdecydujesz się przyjść na stadion w większej grupie za bilety zapłacisz nawet poniżej 10 zł. Najlepiej opłaca się wyjście w grupie! Zbierz łącznie 10 osób, a za bilety zapłacicie tylko 5 zł!

Wiesz, że będziesz na większości meczów? Wybierz tradycyjny karnet na rundę jesienną.

Zakup karnetu to do 25% oszczędności w porównaniu do pojedynczych biletów. Dzięki stałej wejściówce zapewniasz sobie dostęp do swojego ulubionego miejsca na stadionie przez całą rundę jesienną – mecze z Arką Gdynia, GKS-em Katowice czy GKS-em Tychy to tylko niektóre z 9 ligowych spotkań tej jesieni na JPII13.

Podobnie jak w przypadku biletów karnety występują ze zniżką dla młodzieży i dzieci. I najważniejsze – wraca karta kibica. I to w dwóch wersjach – tradycyjnej plastikowej (od sierpnia) lub wirtualnej karcie którą zapiszesz na swoim telefonie lub w portfelach elektronicznych typu Apple Wallet lub Google Pay for Passes.

Latem zeszłego roku jako pierwszy klub w Polsce wprowadziliśmy nowość w ofercie biletowej klubów piłkarskich – miesięczną subskrypcję biletów jako alternatywę do tradycyjnego karnetu. W tym roku dorzucamy coś ekstra – karnety w subskrypcji. Tak, tak! Teraz to Ty decydujesz czy chcesz mieć swoje stałe miejsce na naszym stadionie czy wolisz elastyczność i wybór co mecz.

Podepnij do swojego konta w serwisie biletowym kartę płatniczą i ciesz się możliwością oglądania Górników na stadionie przy Al. Jana Pawła II 13 – subskrybuj karnet lub bilety. Jak chcesz i kiedy chcesz.

Górnik po mojemu to nic innego jak karnety w subskrypcji – miesięcznej lub rocznej. To Ty decydujesz!

Wybierasz swoje miejsce na stadionie i to jak często chcesz je opłacać – miesięczna opłata już od 9,99 zł lub za rok z góry już od 119,99 zł. Tak długo jak będziesz utrzymywał cykliczność opłat tak długo będziesz cieszył się rozrywką na żywo na stadionie!

To niezwykle atrakcyjna opcja wsparcia Górników w walce o najwyższe cele. Dostajesz ponad 40% rabatu w porównaniu z tradycyjnym zakupem biletów.

Dołącz do Górniczej Rodziny i programu Górnik 365

Bilety na mecze Górnika w miesięcznej subskrypcji to gwarancja najtańszych wejściówek na mecze zielono-czarnych. Otrzymujesz ponad 50% rabatu w porównaniu do pojedynczych zakupów biletów.

Za niecałe 20 złotych w skali miesiąca możesz odbierać darmowe bilety na każde wybrane przez siebie mecze zielono-czarnych. Masz do nich dostęp kiedy tylko chcesz – przez okrągłe 365 dni od dnia zakupu.*

Ale to nie wszystko! Subskrypcja gwarantuje Ci również prawo pierwszeństwa w wyborze miejsca przed każdym spotkaniem. Wybierz co mecz swoje miejsce na stadionie gdzie tylko chcesz!**

* możesz zrezygnować z subskrypcji dopiero po 12 miesiącach od dnia zakupu
** za wyjątkiem strefy VIP, dostępność miejsc gwarantowana do 72 godzin przed meczem