Górnik Łęczna – Resovia 2:0 (1:0)

W kolejnym meczu kontrolnym Górnik Łęczna wygrał z Resovią. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Dariusz Jarecki i testowany napastnik.

-Po dzisiejszym meczu mamy więcej powodów do zadowolenia. Udało się nie stracić bramki i stworzyć kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika. Cieszymy się ze zwycięstwa i czystego konta. W sobotę czeka nas sparing z Wisłą Puławy – powiedział po meczu trener Sławomir Nazaruk.

Spotkanie z Wisłą Puławy odbędzie się w sobotę 3 lutego o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łęcznej.

Bramki:
zawodnik testowany 45′, Dariusz Jarecki 61′

(I połowa): Dawid Smug – Marcin Flis, Arkadiusz Kasperkiewicz, Radosław Pruchnik,  Paweł Sasin, Łukasz Sosnowski, Tomasz Makowski, Patryk Szysz, Michał Suchanek, Grzegorz Bonin (K), zawodnik testowany

(II połowa): Damian Podleśny – Dariusz Jarecki, Rafał Kosznik,  Łukasz Wiech, zawodnik testowany, Robert Pisarczuk, Tomasz Makowski, Filip Karbowy, Filip Szewczyk, Sebastian Szerszeń, zawodnik testowany.