Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce 1:1

W ostatnim meczu kontrolnym zimowego okresu przygotowawczego Górnik Łęczna zremisował z Pogonią Siedlce 1:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Sebastian Szerszeń.

Szkoda, że przy takiej dużej ilości dośrodkowań tak rzadko byliśmy przy piłce w polu karnym. Przeciwnicy byli dzisiaj skuteczniejsi, bo przy stworzeniu 2 okazji strzelili 1 bramkę. Udało nam się wypracować pewne automatyzmy w grze i z optymizmem wyczekujemy pierwszego meczu, jednak liga wszystko zweryfikuje – powiedział po spotkaniu trener Sławomir Nazaruk

Bramki: Sebastian Szerszeń 50 – Dawid Polkowski 62

Górnik Łęczna: I połowa: Sergiusz Prusak – Robert Pisarczuk, Arkadiusz Kasperkiewicz, Radosław Pruchnik, Rafał Kosznik, Tomasz Makowski, Adrian Łuszkiewicz, Michał Suchanek, Grzegorz Bonin, Patryk Szysz, Jurij Wereszczak.
II połowa: Damian Podleśny – Marcin Flis, Łukasz Wiech, Arkadiusz Kasperkiewicz, Paweł Sasin, Michał Suchanek, Łukasz Tymiński, Filip Karbowy, Dariusz Jarecki, Sebastian Szerszeń, zawodnik testowany.