6 maja, tuż przed meczem Górnika z Podbeskidziem, na obiektach Górnika rozegrany został Turniej Dzikich Drużyn. To wszystko w ramach Luźnej Majówki organizowanej przez Górnika i społeczność „Ty, jeden mecz mi nie wszedł”.
[GALERIA] Luźna majówka z Górnikiem i TJMMNW
- Kategorie Pierwsza drużyna



















































































































