Informujemy, że witryna jest obecnie na etapie przebudowy. Za wszelkie utrudnienia i niedociągnięcia serdecznie przepraszamy.

GKS BOGDANKA Lubelski Węgiel Ekoklinkier

Aby oglądać mecze Ekstraklasy na stadionie w Łęcznej należy posiadać Kartę Kibica, która od tego sezonu będzie obowiązkowa. Można ją wyrobić od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18 w kasie nr 1, a od 7 lipca również przez Internet. Karta kosztuje jedyne 10 zł, a jej wyrobienia nie trwa dłużej niż 2 minuty. Karty innych klubów nie będą honorowane.

Osobom, które nie chcą nabywać Karty Kibica, bo dla przykładu wypoczywają na pobliskim Pojezierzu i przy okazji chcą obejrzeć mecz Górnika dajemy możliwość nabycia tzw. biletu jednorazowego. Kibica nie ominie jednak konieczność wykonania za każdym razem zdjęcia w kasie, a za wejściówkę zapłaci nawet dwa razy więcej niż, gdyby posiadał Kartę.

Ceny biletów

Ceny biletów są tak skonstruowane, aby zachęcić fanów do nabywania wejściówek przez Internet lub w przedsprzedaży. W dniu meczu przy kasie trzeba będzie zapłacić więcej – odpowiednio 5 zł za bilet ulgowy i 10 zł za bilet normalny. Dodatkowo na niezwykle atrakcyjne spotkania z Wisłą Kraków, Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań bilety są droższe o 10 zł w stosunku do ceny nominalnej.

Ulgi dla uczniów, studentów, seniorów, kobiet oraz rodzin z dziećmi

Wychodząc naprzeciw społecznemu zainteresowaniu, na trybunie C powstanie tzw. sektor rodzinny (sektory 0 i 1 trybuny C). To blisko 700 miejsc przeznaczonych dla rodzin z dziećmi. Nieletni poniżej 13. roku życia za bilet zapłacą jedynie 1 zł, a cena biletu będzie stała bez względu na rangę przeciwnika i moment zakupu. Na te sektory bilety będzie można jednak nabywać tylko w konfiguracji z biletem dziecięcym (nie ma możliwości nabycia samego biletu normalnego lub ulgowego).

Bilety ulgowe przysługiwać będą dzieci i młodzieży uczącej się, która posiada ważną legitymację i nie ukończyła 26. roku życia, seniorom powyżej 60. roku życia oraz kobietom.

Górnik bez barier

Również osoby niepełnosprawne, które przedstawią orzeczenie o niepełnosprawności (ze stopniem lekkim i umiarkowanym) będą mogły liczyć na rabat 50% w stosunku do biletu normalnego na dowolną wybraną przez siebie trybunę. Osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą otrzymać bezpłatną wejściówkę lub karnet po przesłaniu na adres klubu orzeczenia o niepełnosprawności. Warunkiem otrzymania bezpłatnego biletu/karnetu jest posiadanie Karty Kibica.

Grupy zorganizowane

Zorganizowane grupy młodzieży szkolnej do 18. roku życia liczące, co najmniej 10 osób mogą wejść na mecze Górnika nieodpłatnie. Warunkiem koniecznym otrzymania wejściówek jest przesłanie do klubu wypełnionego formularza w terminie do 48 godzin przed meczem. Szczegóły można uzyskać telefonicznie w klubie oraz mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Liczba miejsc przeznaczonych dla grup zorganizowanych jest ograniczona i o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Wisła Kraków

Bilety na mecz Górnika, z Wisłą Kraków (piątek, 18 lipca 2014r. godz. 20: 30) będą do nabycia już od 7 lipca we wszystkich kanałach dystrybucji – w kasach klubu, w punktach zewnętrznych (Sklepy SportXL w Łęcznej i Lublinie), oraz przez Internet.

Ceny karnetów

Dzięki zakupowi karnetu masz gwarancję, że zobaczysz wszystkie mecze Górnika Łęczna ze swojego ulubionego miejsca, oraz unikniesz stania w kolejkach. Dodatkowo posiadacze karnetów zobaczą mecze w ramach Pucharu Polski zupełnie za darmo. Karnet to również gwarancja stałej ceny, również na hitowe mecze z Wisła, Legią, Śląskiem i Lechem.

Karnet na rundę obejmuje wszystkie 9 spotkań zielono-czarnych w 2014 roku, natomiast karnet na sezon 2014/2015 pozwoli obejrzeć wszystkie spotkania sezonu zasadniczego i rundy finałowej.

Karnety będą w sprzedaży od 30 czerwca w kasach klubu, oraz w punkcie zewnętrznym w SportXL Łęczna (ul. Polna 1). Od 7 lipca karnety można nabywać również przez Internet oraz w SportXL Lublin (ul. Tomasz Zana 19, CH E.Leclerc).

Bilety i karnety dla zakładów pracy

Przedsiębiorstwa zainteresowane zakupem biletów bądź karnetów dla swoich pracowników prosimy o kontakt telefoniczny z klubem lub mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bilety i karnety dla zawodników Akademii Sportu Górnik Łęczna

Wszystkim młodym zawodnikom Akademii Sportu Górnik Łęczna regularnie opłacającym składki przysługuje bezpłatny wstęp na mecze. Szczegóły u trenerów poszczególnych grup.

Elektroniczny wniosek o Kartę Kibica

Internetowa sprzedaż biletów na mecze Górnika Łęczna

WZÓR

login - nr karty

hasło - PESEL

 

Schemat stadionu

Regulamin stadionu

T-Mobile Ekstraklasa sezon 2014/2015

Sponsorzy i partnerzy