Weź serce swe! Karnety na sezon 2024/25

Weź serce swe i swej drużynie oddaj je! Już niebawem, bo 20 lipca, rozpocznie się sezon 2024/25, który przyniesie nam wszystkim nie tylko sportowe wyzwania, ale przede wszystkim niezapomniane emocje w wykonaniu naszych piłkarzy. To będzie również wyjątkowy sezon, bowiem w tym roku obchodzić będziemy jubileusz 45-lecia Górniczego Klubu Sportowego Górnik Łęczna.

Dlatego w tym jubileuszowym sezonie spotkajmy się wszyscy #NaStadionie – Naszym stadionie. Przedstawiamy Wam ceny karnetów i subskrypcji oraz szczegółowy harmonogram sprzedaży.

Zakup karnetu na mecze Górnika Łęczna to nie tylko wyraz wsparcia dla Twojego ukochanego Klubu, ale przede wszystkim szereg korzyści, które sprawią, że każdy sezon piłkarski stanie się niezapomnianym przeżyciem. Dzięki operatorowi płatności – firmie PayU możecie skorzystać z wygodnej opcji karnetu w ratach 0%. To oznacza, że nie musicie czekać – kupcie karnet już dziś i cieszcie się niezapomnianymi chwilami na stadionie, a płatność możecie uregulować w niskich pięciu ratach.

Pamiętajcie, że bycie posiadaczem karnetu to znacznie więcej niż tylko stałe miejsce na stadionie. Przygotowaliśmy dla Was szereg bonusów zarezerwowanych tylko dla posiadaczy karnetów.

W lipcu 2021 roku jako pierwszy klub w Polsce wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie w temacie biletowym. Zrewolucjonowaliśmy polski rynek wprowadzając model subskrypcji, który pozwolił przede wszystkim zniwelować wysoki próg wejścia, aby regularnie móc przeżywać emocje podczas meczów Górnika bezpośrednio #NaStadionie. Dalej chcemy rozwijać ten produkt i zachęcać Was do tego, abyście co raz częściej i liczniej gościli przy Jana Pawła II 13.

Czym jest subskrypcja?

Przede wszystkim to elastyczność i komfort. Model subskrypcyjny jest niezwykle prosty! Działa na podobnej zasadzie jak popularne usługi streamingowe. Opłaty są pobierane automatycznie co miesiąc więc odczuwalny koszt usługi jest dużo niższy. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz w okresie wakacyjnym inwestować dużych środków.

Harmonogram sprzedaży karnetów

3 lipca o godzinie 9:00 otwieramy sprzedaż dla wszystkich kibiców. Do 27 lipca do godz. 23:59 masz czas, aby zapewnić sobie uczestnictwo w każdym meczu sezonu. Po tym terminie sprzedaż karnetów nie będzie prowadzona i dostępny będzie jedynie zakup subskrypcji.

Od 15 lipca w godzinach 9:30 – 16:30 prowadzona będzie sprzedaż w kasie Klubu.

Do 20 lipca do godziny 17:30 obowiązywać będzie rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów. W tym czasie możesz wybrać swoje miejsce z sezonu 2023/24, oraz skorzystać z rabatu za przedłużenie.

Od 20 lipca 2024 r. od godz. 17:00 podniesiemy ceny karnetów – dla wszystkich obowiązywać będzie nowa wyższa, jednak wciąż opłacalna (w kontekście zakupu pojedynczych biletów) cena.

Górnik aż po życia kres!