Wymiana i zwroty

Masz 14 dni na zwrot zamówienia (odstąpienie od umowy zawartej na odległość). Czas liczony jest od daty otrzymania przez Ciebie ostatniej rzeczy będącej przedmiotem zamówienia.

Zwrotu pieniędzy, zgodnie z obowiązującym prawem, dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni licząc od dnia otrzymania przez nas odesłanych produktów. Jednakże zazwyczaj ten proces jest szybszy.

W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków.

Darmowy zwrot w Klubie

Bez względu na wartość Twojego zamówienia i metodę dostawy możesz zupełnie ZA DARMO dokonać zwrotu w siedzibie klubu lub przed każdym domowym meczem w kasie stadionu. 

Przekaż naszemu pracownikowi towar, wypełniony formularz zwrotu oraz paragon lub inny dowód zakupu, a my zajmiemy się resztą.

Zwrot na własny koszt

Prosimy o odesłanie zamówienia na własny koszt. Niezbędne będzie wypełnienie formularza zwrotu, włożenie formularza, a także dowodu zakupu do paczki. Zwroty prosimy kierować na adres:

Górnik Łęczna Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 13
21-010 Łęczna

Wymiana towaru

Nieużywany towar możesz wymienić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą odstąpienia od umowy zawartej na odległość, która została opisana w punkcie dotyczącym zwrotów i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nowy produkt szybciej będzie u Ciebie.