Archiwum

Akademia: Wyniki 25-26.03

W sobotę i niedzielę grały drużyny naszej Akademii Piłki. Prezentujemy komplet wyników, składy i strzelców bramek.

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych – C1

Sobota – 25.03. – 11:00,

Górnik Łęczna – OSiR Biłgoraj 3:0 (2:0)

Bramki: Jakub Niedziela 17′, Miłosz Sztachański 27′, Jakub Cielebąk 63′

Skład: Przemysław Pęksa, Patryk Tomasiak, Filip Kuśmierzak, Mateusz Pastuszak, Miłosz Sztachański, Adrian Pawlak, Jakub Ksiądz, Jakub Niedziela, Mateusz Kaczanowski, Michał Kania, Jakub Cielebąk, Marcin Perdun, Jakub Bojanowski, Dawid Bakun, Patryk Michalak, Artur Mazurek, Robert Praszczak-Tracz, Jakub Wawrzusiszyn

Trenerzy: Mirosław Tarkowski, Marcin Lato

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych – C2
Sobota – 25.03. – 13:00,

Górnik Łęczna – OSiR Biłgoraj 9:2

Bramki: Bartłomiej Fiedeń x4, Antoni Falkowski x2, Jan Klimczak, Jakub Kociuba, Dominik Marczuk

Skład: Mateusz Zabłotny, Marcel Sobiesiak, Miłosz Pełczyński, Dominik Marczuk, Kacper Kocyła, Jakub Chyrchel, Kacper Więckowski, Adrian Kucybała, Antoni Falkowski, Tymoteusz Lato, Jakub Sowa, Bartłomiej Fiedeń, Jan Klimczak, Wiktor Iskra, Maciej Izdebski, Jakub Kociuba, Kacper Mileszczyk, Dawid Oleszek

Trenerzy: Patryk Błaziak, Marcin Lato

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych – A1
Sobota – 25.03. – 15:00,
Górnik Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Bramki: Aleks Aftyka 82′

Skład: Paweł Dejko – Ignacy Brzozowski, Bartłomiej Sieńko, Przemysław Ponurek, Damian Kochalski (75′ Rafał Bronowicki) – Jakub Ptak, Adrian Szczerba, Aleks Aftyka, Sebastian Grzelak (40′ Filip Kaczorowski) – Adam Kędzierski, Patryk Pakuła.

Trener: Maciej Grzywa

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, grupa D – LMJM
Sobota – 25.03. – 12:30 – Kraków
AP 21 Kraków – Górnik Łęczna 0:1

Bramki: Przemysław Skałecki 33′

Skład: Mateusz Pliszka – Jakub Rojek, Jakub Jaroszyński, Filip Ogórek, Karol Turek, Damian Dziewulski (60′ Jakub Zdunek), Przemysław Skałecki, Karol Struski (78′ Kacper Tymosiak), Dawid Borcon (65′ Matthew Łysiak), Łukasz Najda, Edwin Rachoń (72′ Wojciech Kozyra)

Żółte kartki: Najda, Rojek, Turek.

Trener: Sławomir Pogonowski

IV liga, grupa lubelska

Niedziela – 26.03 – 14:00
Górnik II Łęczna – Stal Kraśnik 5:2 (1:0)

Bramki: Piotr Grzelczak 42′,52′,72′, Vojo Ubiparip 70′, Dariusz Jarecki 78′ – Arkadiusz Maj 60′,85′.

Skład: Dawid Smug – Sebastian Marconi (83′ Miłosz Turewicz), Jakub Olszewski (73′ Kacper Duduś), Dariusz Jarecki, Stefan Askovski, Grzegorz Piesio, Dragomir Vukobratović, Krzysztof Danielewicz, Piotr Grzelczak, Kamil Poźniak (90′ Bartłomiej Greniuk), Vojo Ubiparip.

Żółte kartki: Vukobratović.

Trener: Jacek Fiedeń

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych, 
Niedziela – 26.03 – 15:00
Górnik Łęczna S.A – Top 54 Biała Podlaska 6:1

Bramki: Dawid Tkacz x2, Bartłomiej Kowalski, Cyprian Popielec, Szymon Zabłotny, Kacper Wilkowicz.

Skład: Oliwier Wójtowicz, Norbert Kudła, Kacper Mazurkiewicz, Bartłomiej Radko, Szymon Zabłotny, Cyprian Popielec, Sebastian Bałaszek, Dawid Tkacz, Oskar Szabała, Kacper Wilkowicz, Wiktor Marek, Maksymilian Suryś, Kamil Matysiak, Mateusz Blacha.

 Trenerzy: Daniel Rusek, Paulina Kawalec

Lubelska Liga Młodzików Młodszych
Niedziela – 26.03 – 14:00
Vrotcovia Lublin – Górnik Łęczna

Drużyna trenera Piotra Gałata rozegra swój mecz 5 kwietnia. Spotkanie zostało przełożone ze względu na zły stan boiska przy ul. Krężnickiej.