Wyniki meczów Akademii (6-7.10)

Porażki naszych juniorów z Hetmanem, oraz pewnie zmierzająca po zwycięstwo w swojej grupie drużyna U-15. Komplet wyników, strzelców bramek oraz składy weekendowych gier naszej młodzieży znajdziecie poniżej.

U-19: Górnik Łęczna – Hetman Zamość 0:3 (0:2)

Górnik: Amermajster (41 Pęksa) – Bronowicki, Tomasiak, Ogórek (61 Dziuba), Łysiak, Grober, Zdunek (46 Kozyra), Tomasiek, Dziewulski (55 Kuter), Stankiewicz (75 Koperda), Cielebąk.

U-17: Górnik II Łęczna – Victoria Parczew 4:0
Offert 6, Panecki 17, Szczepanik 33, 37

Górnik: Perdun (41 Zabłotny) – Choina (41 Wawrzusiszyn), Piotrowski, Bojanowski, Błaszko (70 Bałuch), Bakun (41 Mygga), Offert, Masztaleruk (70 Darski), Panecki (70 Grzechnik), Pawlak, Szczepanik (70 Fydryk).

Trenerzy Artur Gadzicki, Marcin Lato

Mimo niezłego rezultatu nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Podejmowaliśmy wiele błędnych decyzji, zbyto wolno operowaliśmy piłką. Cieszą natomiast efektowne bramki Michała Offerta oraz Piotrka Paneckiego – podsumował mecz trener Artur Gadzicki.

U-16: Górnik Łęczna – Hetman Zamość 2:3 (2:0)
Fiedeń 13, 24 (k)

Górnik: Szewczak – Izdebski, Kocyła (58 Kociuba), Sobiesiak, Lipski (61 Sowa), Wroński (76 Korona), Fiedeń, Brzyski (64 Falkowski), Kucybała, Mołodecki, Pułajdowicz (78 Iskra).

Trenerzy Robert Makarewicz, Karol Bujak

– Po poprawnie zagranej I połowie i wypracowaniu sobie dwubramkowego prowadzenia, w II połowie nie graliśmy tego co charakteryzuje nasz model gry czyli gra krótkimi podaniami i utrzymanie się przy piłce. Chłopcy nie wytrzymali mentalnie spotkania z liderem i w doliczonym czasie straciliśmy bramkę z kontry. Bardzo żałujemy tego wyniku, bo mocno przygotowaliśmy się na ten mecz – powiedział Robert Makarewicz.

U-15: Amplus Łuków – Górnik Łęczna 0:3
Szczerba, Tkacz, Bałaszek

Górnik: Paszkowski – Pa. Romańczuk, Pi. Romańczuk, Jawidzyk, Duda, Szczerba, Perdun, Tkacz, Bałaszek, Zabłotny, Chodun oraz Kowal, Latała, Płoch.

Trenerzy Daniel Rusek, Krzysztof Bodziak

U-14: AP TOP 54 Biała Podlaska – Górnik Łęczna 1:0

Górnik: Wójtowicz – Matysiak, Mazurkiewicz, Dylewski, Radko, Pleskot, Wilkowicz, Paź, Kowalski, Blacha, Żmuda oraz Suryś, Olejnik, Grel, Osowski, Prokop.

Trenerzy Daniel Onyszko, Łukasz Polikowski

U-12: Górnik Łęczna – Jedynka Krasnystaw 4:0
Kulka-Dembowski (dwie), Fryt, Bojczuk

Górnik: Niedziewiadomski – Bajus, Pastusiak, Kuca, Mgłowski, Stefaniak, Iwanek, Fryt, Kulka-Dembowski oraz Kulas, Bojczuk, Wójtowicz, Słomka

Trener Damian Farotimi

Mecz od samego początku zdominowała nasza drużyna. Co przyniosło szybko strzelone 3 bramki. Stwarzalismy sobie mnóstwo okazji podbramkowych ale wynik do przerwy się nie zmienił. Po przerwie udało nam się podwyższyć na 4:0 i takim wynikiem zakończył się cały mecz – ocenił spotkanie trener Damian Farotimi.

U-12: Górnik III Łęczna – MOSiR Lubartów 3:1

Skoczylas 15, Ziółkowski 27, Molenda 43

Górnik: Bednarczyk – Skoczylas, Zabłotny, Wyka, Wójcik, Molenda, Ptasiński, Mińczuk, Ciężki oraz Więckowski, Piłat, Orysz, Czerniak, Gumieniuk, Wójcik, Ziółkowski.

Trener Karol Wiech

Kolejny ciężki mecz za nami z trzema punktami na naszym koncie. Rywal był bardzo dobrze dysponowany, jednak my też cały czas graliśmy skoncentrowani czego efektem była szybko strzelona bramka z rzutu rożnego. Później zaczęliśmy kontrolować zmagania na boisku i udało strzelić się jeszcze dwie bramki. Po raz kolejny drużyna pokazała charakter i wole walki do samego końca – podsumował mecz trener Karol Wiech.

U-11: MUKS Kraśnik – Górnik II Łęczna 2:3
Wasilewicz, Grela, Denka

Górnik: Kłoda – Melchior, Wasilewicz, Suryś, Grela, Bednaruk, Lewandowski, Kałużny, Stachorzecki, oraz Denka, Jarecki, Dąber, Liborski.