Wyniki meczów Akademii (12.09)

W środę zespół U-14 rozegrał zaległe spotkanie 2 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych. Górnicy przegrali jednak w Puławach 2:6.

U-14: Wisła Puławy – Górnik Łęczna 6:2
Bramki: Samobójcza, Tkacz

Górnik: Wójtowicz – Zabłotny, Mazurkiewicz, Dylewski, Pleskot, Bałaszek, Tkacz, Kowalski, Blacha, Kudła, Wilkowicz oraz Suryś, Matysiak, Paź, Grel, Prokop, Żmuda, Osowski.

Trenerzy Daniel Onyszko, Łukasz Polikowski.

Rywale szybko podcięli nam skrzydła, bo już w pierwszej minucie wykorzystują rzut karny. Pierwsza połowa była jednak moim zdaniem wyrównanym widowiskiem, a nam udało się doprowadzić do wyrównania. Niestety stracona do szatni bramka sprawiła, że do drugiej połowy musieliśmy przystępować ze stratą jednej bramki. Ta należała jednak do zespołu gospodarzy, jednak mecz mógł się podobać kibicom. Obie drużyny chciały zgarnąć pełną pulę i poszyły na otwartą wymianę ciosów. Budujące i motywujące się to że nawet przy niekorzystnym wyniku walczyliśmy do końca – podsumował asystent trenera Onyszko, Łukasz Polikowski.