Motor Lublin – Górnik Łęczna 4:2 (1:1)

W meczu sparingowym Górnika Łęczna z Motorem Lublin padł wynik 4:2 na korzyść Motoru. Bramki dla naszego zespołu strzelili Przemysław Pitry i jeden z zawodników testowanych.

To był pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca Tomasza Kafarskiego. W pierwszej połowie trener wystawił skład oparty na doświadczonych zawodnikach, których uzupełniło 2 graczy testowanych – pomocnik i napastnik.  Pierwsza część spotkania przebiegała w dobrym tempie i oba zespoły tworzyły sobie sytuacje strzeleckie. Po 45 minutach mieliśmy wynik 1:1.

W drugiej części gry trener sprawdził 11 zawodników testowanych. Zawodnicy Motoru strzelili 3 bramki, w tym 1 z rzutu karnego, a występujący po stronie Górnika zawodnicy testowani mimo kilku dogodnych sytuacji zdobyli tylko jednego gola.

Bramki:  Dawid Dzięgielewski 21, Kamil Majkowski 50 (k), Przemysław Szkatuła 76, 87 – Przemysław Pitry 27, Zawodnik testowany  90′

Górnik: Sergiusz Prusak (46′ Dawid Smug) – Przemysław Pitry (46′ Zawodnik testowany III) , Radosław Pruchnik (46′ Zawodnik testowany IV), Arkadiusz Kasperkiewicz (46′ Zawodnik testowany V), Zawodnik testowany I (46′ Zawodnik testowany VI), Łukasz Tymiński (46′ Zawodnik testowany VII), Paweł Sasin (46′ Zawodnik testowany VIII, 70′ Zawodnik testowany XIII), Dariusz Jarecki (46′ Zawodnik testowany IX, 75′ Zawodnik testowany XIV), Grzegorz Bonin (46′ Zawodnik testowany X), Patryk Szysz (46′ Zawodnik testowany XI), Zawodnik testowany II (46′ Zawodnik testowany XII).