Górnik Łęczna – Miedź Legnica 1:1

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 30. kolejki Nice 1 ligi. Górnicy podzielili się z punktami z liderującą w tabeli Miedzią Legnica. Bramkę dla naszego zespołu zdobył na początku drugiej połowy spotkania z rzutu karnego Patryk Szysz.

Na prowadzeniu zielono-czarni byli jedynie 4 minuty bowiem wyrównujące trafienie zaliczył Mateusz Piątkowski. To już 5 spotkanie z rzędu dla zespołu Górnika bez porażki.

Górnik Łęczna – Miedź Legnica 1:1 (0:0)
Szysz 54 z rzutu karnego – Piątkowski 58

Górnik: Prusak – Sasin, Pruchnik, Wiech, Kosznik, Suchanek (79 Szewczyk), Łuszkiewicz, Mosnikov, Bonin, Szysz (90 Jarecki), Lebedyński (76 Wereszczak).

Miedź: Sapela – Bartczak, de Amo (81 Osyra), Bozić, Adu Kwame, Łobodziński (82 Bartulović), Purzycki (69 Mystkowski), Augustyniak, Santana, Marqiutos, Piątkowski.

Żółte kartki: Sasin, Wereszczak – Łobodziński.

Sędziował Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.