Chcemy wygrywać – S.Drewniak i J.Hernandez po meczu ze Śląskiem

Szymon Drewniak i Javier Hernandez podsumowali mecz ze Śląskiem Wrocław.

Szymon Drewniak: Nie jestem do końca zadowolony, ponieważ my chcemy wygrywać. Fajnie, że udało się wyciągnąć wynik i ten punkt szanuję, ale powtórzę, że my chcemy wygrywać. Tylko takie podejście i taka chęć oraz przełożenie tego na boiska zapewnią nam utrzymanie. Jeżeli tak będzie to jestem o to spokojny. Teraz czas na chwilę odpoczynku i radości ze świąt, a za tydzień na mecz z Wisłą Kraków! Na koniec życzę wszystkim spokoju w rodzinnym gronie i radości z przeżywanych Świąt!

Javier Hernadez: Pierwsza połowa nam nie wyszła. Śląsk przeważał i straciliśmy dwie bramki. W drugiej części graliśmy już lepiej. Strzelona bramka dodała nam pewności siebie i lżej się nam grało. Wierzyliśmy do ostatniej minuty w zwycięstwo. Szkoda, że się nie udało, bo chcemy wygrywać, ale po pierwszej połowie i 2:0 dla Śląska remis 2:2 nie jest złym wynikiem.
Z okazji świąt życzę wszystkim kibicom, żeby spędzili ten czas jak najlepiej w gronie najbliższych i doświadczyli dużo radości!